سبد خرید خالی است.

رویه ارسال سفارش

ارسال محصولات

روش‌های ارسال

مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین سه شیوه پیک موتوری، پست سفارشی و یا باربری یکی را انتخاب کنند. لازم به تذکر است این انتخاب تنها ترجیح خریدار را مشخص می‌نماید و با توجه به شرایط خاص امکان تغییر روش ارسال به صلاحدید کارشناسان واحد مرسولات زانوس نور وجود خواهد داشت. (در ۹۰ درصد اوقات همان روش ارسال ترجیحی مبنای روش ارسال خواهد بود.)

 

پیک موتوری

 تنها سفارشات مناطق نوشهر؛ چالوس؛ تنکابن از طریق پیک موتوری ارسال می‌شوند. پیش از ارسال سفارش توسط پیک، هماهنگی لازم با مشتری صورت می‌پذیرد و در صورت عدم پاسخگویی مشتری تا ۲۴ ساعت، سفارش به صورت خودکار لغو می‌گردد.

 

باربری و پست

سفارشات دیگر شهرها از طریق پست سفارشی یا باربری، بسته به شرایط محموله و با انتخاب مشتریان و نظر نهایی کارشناسان واحد پردازش سفارشات زانوس نور ارسال خواهند شد. لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین (سنگین‌تر از ۱۲ کیلوگرم) از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناس مرسولات زانوس نور ارسال خواهند شد.

 

پست سفارشی

پست سفارشی محموله مشتریان را به تمام نقاط کشور ارسال می‌کند. پس از اینکه سفارش شما از طرف زانوس نور به پست سفارشی تحویل داده شود، شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید.

 

پیگیری سفارش

شما می‌توانید از این صفحه سفارش خود را پیگیری کنید. البته در صورتی که با زانوس نور تماس بگیرید، این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم‌های ارسال رخ می‌دهد، خریداران با خرید خود این امر را می‌پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را برعهده کارشناسان زانوس نور می‌گذارند. در صورت عدم موجودی برخی کالاها در انبار فروشگاه کلیه‌ی موارد موجود برای خریدار ارسال می‌گردد و وجه اقلام ناموجود به حساب مشتریان عینا واریز خواهد شد. لازم به تذکر است مشتریان به منظور هر چه سریع‌تر بازپس‌گیری وجوه برگشتی می‌بایست شماره کارت ۱۶ رقمی عضو شتاب خود را به واحد پشتیبانی مشتریان به صورت تلفنی اعلام نمایند.

 

ارسال رایگان

در حال حاضر برای کلیه شهرهای ایران سفارشاتی که مبلغ آن‌ها بالاتر از ۱۵۰ هزار تومان است، شامل ارسال رایگان می‌شوند (ارسال بارهای حجیم شامل ارسال رایگان نیست).

ارسال بارهای حجیم تنها از طریق باربری امکان‌پذیر است. بارهای حجیم شامل مبل، ساعت‌های ایستاده، کنسول و آینه می‌شود.