سبد خرید خالی است.

لامپ پارس شهاب در نوشهر

لامپ پارس شهاب در نوشهر

لامپ پارس شهاب در نوشهر را با قیمت و شرایط عالی خرید نمایید. شرکت لامپ پارس شهاب از بزرگترین شرکت های تولیدکننده انواع لامپ و چراغ در ایران می باشد. محصولات این شرکت از اولین های ایران بوده و برندهای پارس شهاب، پارس خزر و زمرد نیز از دیگر نام های این برند بزرگ می باشد. زانوس نور از معتبرترین عرضه کنندگان لامپ پارس شهاب در نوشهر می باشد. در اینجا به معرفی انواع این لامپ ها می پردازیم.

 

لامپ پارس شهاب در نوشهر

انواع لامپ پارس شهاب در نوشهر  

شرکت پارس شهاب در سال 1364 تاسیس شد و به سرعت به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لامپ در ایران تبدیل شد. این شرکت انواع مختلفی از لامپ ها را تولید می کند، از جمله لامپ های LED، لامپ های کم مصرف، لامپ های حبابی، لامپ های مهتابی و غیره.

 لامپ های حبابی، کروی، استوانه ای و سفینه ای، فلامنتی، اولیور، گلسا، شمعی، هالوژنی و خطی از انواع لامپ های LED هستند که زیرمجموعه لامپ های پارس شهاب می باشند. چراغ های LED دور شیشه ای، روکار و اسلیم و خطی، لامپ های فلورسنت، رشته ای، تخلیه گازی و کلید و چراغ های هوشمند نیز از دیگر محصولات این برند هستند.

لامپ ها در مدل های مختلف با مشخصات متفاوت تولید و عرضه می گردند. کاربردهای آنها بسیار گسترده و متنوع می باشند. در اکثر مواقع روشنایی منازل، معابر، ساختمان ها، سازه ها، خیابان ها و همه و همه توسط انواع لامپ ها تامین می شود. نور مصنوعی که توسط انرژی الکتریکی تولید می شود نسبت به محل نصب و هدف استفاده از آن متفاوت خواهد بود.

 این تفاوت در انتشار و مقدار نور و همچنین مقدار توان لامپ ها می باشد. فاکتورهای زیادی هستند که در انتخاب انواع لامپ پارس شهاب مورد توجه قرار میگیرند که به مهمترین آنها در ذیل می پردازیم:

فروش لامپ پارس شهاب در نوشهر

نکات مهم در زمان خرید لامپ

در هنگام خرید لامپ پارس شهاب باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

نوع لامپ را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

توان لامپ با توجه به فضای مورد نظر خودتان انتخاب می شود.

رنگ نور لامپ را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

استاندارد بودن لامپ را بررسی کنید. لامپ های پارس شهاب تمامی استاندارد های لازم را در زمان تولید در بر گرفته اند.

نوع پایه لامپ هم آیتم دیگری است که باید به آن توجه شود. سرپیچ ها شامل سری ادیسونی، خنجری، سوزنی هستند که از آن طریق به منبع تغذیه وصل می شوند.

با توجه به نکات بالا می توانید لامپ پارس شهاب مناسب را برای خود خریداری کنید.

5 فاکتوری که در انتخاب انواع لامپ پارس شهاب در نوشهر باید به آن توجه ویژه داشت :

توان نوری : به طور مثال برای مکانی که سقف بلندی دارد و مساحت زیادی دارد، لامپ هایی با توان نوری زیاد باید انتخاب شوند. این مورد بالعکس نیز صادق است.

ضریب بهره نوری : بطور مثال باید بدانید یک لامپ انتخابی شما برای روشنایی مدنظر در چه مساحتی مناسب است. در هر 17 متر مربع به طوری که در ارتفاع یک متری از سطح زمین 300 لوکس وجود داشته باشد، یک لامپ 105 وات کم مصرف مناسب می باشد.

در این حالت اگر بهره نوری لامپ، 50 لومن بر وات باشد، هر لامپ 5250 لومن نور خواهد داد. تمامی این محاسبات را می توانید از کارشناسان ما دریافت نمایید.

بطور مثال در یک مرکز فروشگاهی که حدود 24 مترمربع مساحت داشته باشد، تعداد 5 تا 10 عدد هالوژن با 450 لومن مورد نیاز است. در یک مثال دیگر می توانیم بگوییم برای روشنایی 200 لوکس، در کل نیاز به 500 وات روشنایی از طرف LED ها لازم است. گاهی نیز مساحت محلی که می خواهید نورپردازی انجام دهید زیاد است بنابراین به جای یک لامپ می توانید از چندین پروژکتور استفاده کنید. پروژکتورهای 100 الی 150 وات LED از آن جمله هستند.  

قیمت لامپ پارس شهاب در نوشهر

عمر لامپ 

طول عمر لامپ های LED، 10 تا 12 سال حدس زده می شود. ساختار لامپ ها بر این فاکتور بسیار موثر است. طول عمر یک لامپ LED چیزی حدود 5 هزار ساعت تخمین زده شده است. آمار خرابی و شکستگی و آسیب آن از دیگر لامپ ها کمتر است. از طرفی، شکستگی آن سبب ایجاد صدمه با مواد سمی و مضر نخواهد شد.

گرمای تولیدی توسط لامپ ها باید کنترل شود یعنی فضایی برای تبادل انرژی و گرمای لامپ باید وجود داشته باشد. لامپ ها نباید زیاد روشن و خاموش شوند. روشن و خاموش شدن مداوم لامپ ها به شدت بر طول عمر آنها موثرند.

 تنها کافی است که پس از خاموشی لامپ ها، مدتی صبر کنید، سرد شوند و سپس اقدام به روشن کردن مجدد آنها کنید.  مراقبت محیطی نظیر در نظر گرفتن مقدار گرما، دما، رطوبت و اسیدیته محیط از عوامل تغییر طول عمر لامپ ها می باشد.

میزان درخشش لامپ

این پارامتر با نام لومن بیان می شود. مقدار لومن لامپ ها معرفی کننده لامپ بهتر می باشند که بازدهی نور بالاتر را نشان می دهند.

رنگ دهی لامپ 

یک شاخص دیگر لامپ ها CRI به نام شاخص نمود رنگ می باشد. این شاخص از جمله شاخص های مهم در زمان انتخاب لامپ ها و منابع نوری می باشد. این پارامتر در واقع نشان دهنده این است که لامپ رنگ های مورد نظر را چقدر مطابق با واقعیت نشان می دهد. این سبب انتخاب لامپ مناسب محیط شما می شود.

 از آنجایی که این منبع نور، نور مصنوعی را تولید می کند، باید مشخص شود که در مقایسه با نور خورشید که منبع نور واقعی است، چقدر توانایی نمایش صحیح رنگ ها را دارد. میزان رنگ دهی، درصد بازتاب رنگ یا شاخص تجلی، از دیگر نام های این مورد می باشند.

فکر می کنید چرا این میزان رنگ دهی در لامپ ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است؟

ماندگاری افراد در فضا و حس تعلق خاطر در اتاق ها و مکان های مختلف از جمله مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. این حس و حال با کمک نور پردازی و استفاده از لامپ های مختلف تامین می شود.

هرچقدر میزان رنگ دهی یا شاخص نمود رنگ این لامپ ها بهتر باشد مسلماً نتایج استفاده از این لامپ ها عالی تر خواهد بود. فروشگاه لباس فروشی را تصور کنید که از لامپ های خاصی استفاده کرده است. مسلماً هرچقدر رنگ لباس ها واقعی تر و درخشان تر باشد، امکان به چشم آمدن و خرید از آن فروشگاه بالا خواهد رفت.

برای مثال، اهمیت شاخص نمود رنگ آنجایی مشخص می شود که لامپ های فلورسنت که اتفاقاً مورد توجه بسیاری از افراد هم بود، میزان رنگ دهی 70 را داشت. اما لامپ های LED این موارد را بهبود بخشیدند. مقدار شاخص رنگ دهی، از 1 تا 100 است. پس از در نظر گرفتن شاخص های وزن، روشنایی و دمای رنگ، آنچه که تعیین کننده تصمیم شما برای خرید لامپ پارس شهاب در نوشهر است، شناخت نمود رنگ می باشد.

برای یک نمونه از این محصولات، می توان به لامپ LED حبابی 25 وات پارس شهاب اشاره کرد، این لامپ ها طول عمر بالایی دارند. این لامپ ها با کمترین انرژی کار می کنند. نکته جالب توجه اینکه جایگزین 2 عدد لامپ 100 وات التهابی می توانند باشند.

 ساختار آنها محکم است و در برابر قطع برق و کلید زنی از مقاومت بالایی برخوردارند. دارای هیت سینک و برد فلزی (MCPCB) هستند. پرتوهای مضر فرابنفش و مادون قرمز ندارند. همچنین این محصولات گارانتی خوبی حداقل یک سال دارند. توان های آنها متفاوت است و شامل مقادیر 30، 40، 50 و 60 وات هستند.

خرید لامپ پارس شهاب در نوشهر

خرید لامپ پارس شهاب در نوشهر

نور یکی از اساسی ترین نیازهای بشر است و لامپ ها یکی از مهم ترین ابزار های تامین نور هستند. لامپ های پارس شهاب یکی از محبوب ترین برند های لامپ در ایران هستند که در نوشهر نیز به راحتی قابل تهیه هستند. خرید از زانوس نور یکی از معتبرترین فروشگاه های تامین انواع لامپ و چراغ و پرژکتور و … یکی از بهترین تجربه های شما خواهد بود بطوریکه برای تمام پروژه ها با افتخار در کنار شما خواهیم بود.

قیمت لامپ پارس شهاب در نوشهر

لامپ های پارس شهاب از کیفیت بالایی برخوردار هستند و یکی از مزایای انتخاب آنها این است که قیمت مناسبی دارند. این لامپ ها در نوشهر در فروشگاه زانوس نور به راحتی در اختیار شما قرار میگیرد. در هر لحظه از شبانه روز می توانید این خرید را انجام دهید و یا از لیست قیمت انواع لامپ پارس شهاب مطلع گردید.

پرفروش ترین لامپ های پارس شهاب

لامپ LED پارس شهاب: لامپ های LED پارس شهاب یکی از پرفروش ترین لامپ ها در نوشهر هستند. این لامپ ها بسیار کم مصرف هستند و عمر طولانی دارند.

لامپ کم مصرف پارس شهاب: لامپ های کم مصرف پارس شهاب نیز یکی از پرطرفدارترین لامپ ها در نوشهر هستند. این لامپ ها نسبت به لامپ های رشته ای تا 80 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی دارند. لامپ های حبابی پارس شهاب برای مصارف عمومی مانند روشنایی اتاق ها، آشپزخانه و غیره مناسب هستند.

همچنین لامپ های مهتابی پارس شهاب برای مصارف صنعتی و تجاری مانند روشنایی سوله ها، انبارها و غیره مناسب هستند.

برای خرید لامپ پارس شهاب در نوشهر می توانید به فروشگاه معتبر اینترنتی زانوس نور مراجعه کنید. قیمت این محصولات بسته به نوع و مدل لامپ متفاوت است.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*