درباره ما

    آشنایی با زانوس نور

 

   صنایع روشنایی زانوس نور از سال 1386 در شهرک صنعتی نوشهر(خیابان باباطاهر) شروع به فعالیت نموده است. و مرجع تخصصی بررسی و فروش اینترنتی کالا می باشد و در زمینه عرضه تخصصی انواع لوازم الکتریک و روشنایی شامل انواع چراغ های اداری ،دیواری، سقفی ،پارکی، چمنی، دفنی، پرژکتوری، استخری و ... انواع ترانس، انواع سیم و کابل ،انواع لامپ فلورسنت ،انواع لامپ کم مصرف و LED ، انواع کلید و پریز و... می باشد.

   زانوس نور با برخورداری از تنوع بسیار بالا از برندهای مختلف در زمینه روشنایی و کالاهای الکتریکی و داشتن سهم عمده ای از بازار عرضه اینترنتی کالا و با هدف ارائه محصولات به روز ،قیمت مناسب،کیفیتی مطلوب و خدماتی ارزنده و در خور مصرف کنندگان با در نظر گرفتن سود معقول و براساس تقاضای مشتری و کسب رضایت آنان می باشد.

   زانوس نور با در نظر گرفتن این مساله که افزایش آگاهی مصرف کننده باعث کمک به انتخاب درست محصول و در نتیجه کاهش هزینه های روشنایی و کمک به اقتصاد کشور می شود اقدام به اطلاع رسانی آنان از طریق خبرنامه و فروشگاه اینترنتی نموده ایم به امید اینکه بتوانیم گامی کوچک در استفاده درست مردم از منابع انرژی در این زمینه و کمک به شکوفایی اقتصادی کشورمان داشته باشیم.

   کاربران و مشتریان زانوس نور می‏‏‌توانند با حق انتخابی بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت زانوس نور را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان زانوس نور می باشد.

همواره یکی از اولویت‌های زانوس نور، ارائه اطلاعات فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای آسان شدن فرایند پیش از خرید آنها است. برای زانوس نور بسیار مهم است که کاربران و مشتریان آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و آسان ترین روش انتخاب کنند. زانوس نور تمام تلاش خود را برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود انجام می دهد و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای  مشتریان خود خلق کند.

زانوس نور با ارائه معتبرترین برندها در زمینه لوازم الکتریکی و روشنایی و همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های مناسب همراه با محصولات باکیفیت و خدمات پس از فروش از اهداف زانوس نور محسوب می‌شود. زانوس نور همواره به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود تخفیف‏‌های قابل توجهی را برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت زانوس نور و خدمات ارائه شده در آن، یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات است و همه کارکنان فنی و تخصصی تلاش می نمایند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت زانوس نور خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای کاربران و مشتریان خود ایجاد نمایند.

   شرح فعالیت های کاری

     از زمان شروع فعالیت تا کنون، زانوس نور افتخار همکاری و تامین نیاز روشنایی و تجهیزات الکتریکی مجموعه های زیر را داشته است:
نورصرام پویا، مجتمع پتروشیمی اراک، شهرداری نوشهر، شهرداری چالوس، مجتمع سیزان سنتر ،مجتمع بانک مرکزی، دانشگاه جامع علمی کاربردی ،هتل پرشیا،هتل آزادی خزر (هایت سابق)،هتل کوروش ،هتل ملک،هتل گلسار ،هتل آپادانا ،شرکت ایران تافته، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر و چالوس، رستوران قصر دریا ،رستوران آیلار،فست فود خانه پیتزا،مجتمع پردیس شمال ،سازمان چاپ نوشهر ،تربیت بدنی نوشهر و ......


                                                           با تشکر مصطفی پاشا زانوسی، مدیریت صنایع روشنایی زانوس نور

 
        2 - 1260 235 5 011
            7519 323 5 011

       مازندران نوشهر خیابان باباطاهر روبـروی صـنعت 23
       فروشــگـاه و نــمایــشـگـاه روشـنـایـی زانــوس نـور

قوانین و مقررات